Echipa
   
office@rockxpress.ro  
   
Petru - redactor/admin/fotograf
petru@rockxpress.ro  
   
Cristina - reporter
cristina@rockxpress.ro  
   
OzzLau - reporter
ozzlau@rockxpress.ro  
   
Mihai "Max" Anghel - fotoreporter
max@rockxpress.ro  
   
Victor Cristescu - fotoreporter
Live Aeons Photography  
   
Vlad - reporter
vlad@rockxpress.ro  
   
Oana - fotoreporter
oana@rockxpress.ro  
   
Dan Herta - reporter special Europa (Franta, Elvetia, Germania, Italia)
dan@rockxpress.ro  
   
Nicolas Kapps - reporter special Europa (Franta, Elvetia, Germania, Italia)
nicolas@rockxpress.ro  
   
Corespondenti
HerrMess (Tg. Mures)

Colaboratori
Bogdan, Anne
 
Contact direct:
Nume:

Telefon:

Adresa e-mail:

Comentarii:

 

 

 

©2006 rockxpress & frame design.
Toate drepturile rezervate.
Reproducerea integrala sau partiala a unui material din acest site, fara acordul autorului,
este interzisa si se sanctioneaza conform legilor in vigoare.